KONTAKT

Máte jakýkoli dotaz? Chcete si domluvit nezávaznou odbornou konzultaci? Kontaktujte nás.

+420 565 555 299
prodej@rathgeber.cz

Vaše kontaktní osoby

Kontaktní formulář
Zavřít

Sonor

Řešení pro marketing

Působivé značení speciálních edicí. Díky kombinování materiálů

Sonor je jedním z nejznámějších výrobců bicích nástrojů na světě. Sady bubnů z Bad Berleburgu jsou až do posledního detailu perfektní, a právě k tomu přispívá již mnoho let i RATHGEBER.

RATHGEBER dodává kolem 30 různých výrobků. Například štítky, emblémy a také kroužky lemující kruhový otvor v každém bubnovacím kotli, ze kterého vychází zvuk. Logo se dvěma bubnovými paličkami je ovšem také obdivuhodné. 

První obrázek ukazuje jednu z mimořádných kombinací materiálu – emblém velký asi jako krabička od sirek se dvěma paličkami z krásně žilkovaného dřeva: Ve filigránské milimetrové práci byly paličky pomocí laserové techniky vyřezány z jedné desky a poté namontovány na hliníkový emblém. Druh dřeva je při tom stejný jako ten, ze kterého jsou i bubny. 

K výrobě tohoto dokonalého emblému jsme vynaložili veškeré naše dovednosti – a Sonor takové detaily cení. Zajímá vás, které materiály kombinovat, aby byl výsledek perfektní? Rádi vám poradíme. 

Prohlédněte si výsledky naší práce
Hliník 3D - marketingové řešení pro Siemens | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

3D hliníkové štítky

3D hliníková loga splňují i ty nejvyšší designové nároky a 100% se přizpůsobí vašim požadavkům.

3D hliníkové štítky

I nadále jsme tu pro Vás

Aktuální situace kolem pandemie Covid-19 představuje pro firmy na celém světě velké výzvy. 
Jako firma, která si je vědoma své odpovědnosti, podnikáme pro naše zákazníky, všechny zaměstnance, jejich rodiny a veškerou veřejnost veškerá nutná opatření, abychom na všech našich pracovištích minimalizovali následky šíření viru.

Kromě toho usiluje skupina RATHGEBER maximálně o to, aby zachovala svou obchodní a výrobní činnost bez omezení.  Naše výrobní závody v Bystřici (Česko) a v Mindelheimu (Německo) jsou na situaci připraveny. Tedy své zakázky plníme, jako obvykle, spolehlivě.

Zajistíme Vám i nadále rychlou reakci, řešení i obvyklý servis. Vaši spolehliví kontaktní partneři z obchodního oddělení a zákaznického servisu, jsou Vám i nadále k dispozici telefonicky, video nebo audio konferencí, nebo mailem na známých kontaktních údajích. Vhodné vzorky a informace o produktech Vám můžeme zaslat kdykoliv.

Kdyby mělo dojít ke zpoždění nebo omezení dodávek, budeme Vás neprodleně informovat.

Přejeme Vám hodně zdraví!
Váš RATHGEBER tým

KONTAKT:


Pondělí až pátek: 7:00 - 15:30

Telefon: +420 565 555 299
Mail:     prodej@rathgeber.cz
 

Vaše kontaktní osoby