KONTAKT

Máte jakýkoli dotaz? Chcete si domluvit nezávaznou odbornou konzultaci? Kontaktujte nás.

+420 565 555 222
prodej@rathgeber.cz

Váše online konzultace

Vaše kontaktní osoby

Kontaktní formulář

Zákaznický portál

 

Zavřít

FAQ

Otázky a odpovědi na téma RATHGEBER

Máte naši inspirační brožuru, případně jste obdrželi vzorky a rádi byste objednali? Nyní máte dvě možnosti: 

Buď si nezávazně a bezplatně vyžádáte některého z našich kompetentních obchodních zástupců, který Vám na místě poskytne podporu při sladění produktu s Vaší aplikací. 
Nebo nám jednoduše zavolejte! V osobním rozhovoru Vám rádi pomůžeme a dovedeme Vás k cíli: Tel.: +420 565 555 222

Je Vaše potřeba již pokryta? Přesto byste rádi při příští objednávce kupovali za lepších podmínek. 

Pomůžeme Vám optimalizovat Váš produkt a rádi uděláme nezávaznou nabídku. Pošlete nám specifikaci produktu, nejlépe společně s originálním vzorkem. 

Nejefektivnější úspory se zpravidla dosáhnou novým přístupem. Někdy stačí levnější lepidlo nebo jiná varianta materiálu. Profitujte z velkých zkušeností našich pracovníků.

Zcela prostým důvodem je naše zkušenost s více než 15000 zakázkami ročně. S námi získáte dodavatele, který disponuje jedinečným a širokým spektrem produktů. Dodáváme vše z jedné ruky a z vlastní výroby. Vaše oddělení nákupu se tak může těšit ze značně snížených nákladů a pracnosti.

Profitujte z našeho kompetentního poradenství na místě i z nových, vyzrálých idejí, stále aktualizovaných variant produktů a našeho neustálého vývoje. Vezměte nás za slovo a zadejte nám zkušební zakázku. Přesvědčíme Vás o nás.

Po předání zakázky převedeme Vaše představy, nápady nebo soubory do tisknutelné, vyrobitelné grafické podoby. 

Zákazníkem poskytnuté soubory musí být často ještě dále zpracovány. K tomu používáme nejnovější hardware a software a také naše dlouholeté know-how. Po cca 2 až 3 pracovních dnech získáte grafickou předlohu. 

Po jejím schválení se nyní buď zhotoví nátisk (digitální tisk) nebo se pro každou barvu vytvoří sítotiskový film (často ve velkých formátech s mnoha samostatnými negativy, aby byla výroba racionálnější). Tyto náklady vykazujeme separátně v nabídce nebo v potvrzení objednávky. Nejsou ukryty v ceně za kus. Tím tyto náklady ušetříte, protože jinak byste je znovu platili při každé další objednávce. 

Zaručujeme, že soubor a veškeré tiskové filmy pro Vás budeme 10 let archivovat. Můžete si tedy produkt během této doby opět objednávat, aniž bychom Vám účtovali nové vedlejší náklady.

Apple: Freehand, Illustrator (vždy aktuální nebo dřívější verze) a PDF.

Pozor: Písma musí být převedena do vektorového formátu. Pokud to není možné, uložte prosím i originální fonty.


PC: CorelDraw (aktuální nebo dřívější verze) a PDF.

Pozor: Písma bezpodmínečně převeďte do vektorového formátu. Pro grafiky používejte pouze vektorová data, nikoli bitmapy.


Pokud lze Vaše data zpracovat bezproblémově, snížíme vedlejší náklady až o 30 %.

Standardní expresní službu nemáme, na to jsou přání našich zákazníků příliš individuální. Ale již často jsme nemožné učinili možným. Jaké doby dodání jsou realizovatelné, záleží na druhu výroby a přirozeně na aktuálním vytížení výrobních míst.

Za cca 2 až 3 pracovní dny získáte grafickou předlohu. Protože zakázku pro Vás vyrábíme „na míru“, nemáme samozřejmě žádný standardní originální vzorek. Rádi však pro Vás vyrobíme vzorkovou sérii za příznivou cenu.

Při první výrobě potřebujeme mezi 10 až 25 pracovními dny (podle toho, zda jsou potřeba nástroje či nikoli) po Vašem schválení předlohy návrhu. 
Přesný termín naleznete v potvrzení objednávky. U dodatečných objednávek se dodací doba obvykle pohybuje mezi 8 až 15 dny.

Váš osobní kontaktní partner v Bystřici nad Pernštejnem Vám kdykoli rád pomůže. Jeho jméno a kontaktní údaje (tel., fax, e-mail) jsou uvedeny v hlavičce dopisu nebo u podpisu e-mailu od RATHGEBER.

RATHGEBER posílá dodávky prostřednictvím DHL ze závodu. Větší zásilky se zasílají prostřednictvím spedice. Změny jsou na přání přirozeně možné.

RATHGEBER je první klimaneutrální firmou ve svém oboru. Jako „klimaneutrální“ jsou označovány podniky, procesy a produkty, jejichž emise skleníkových plynů byly spočítány a kompenzovány nákupem emisních certifikátů. To znamená, že rovnováha CO2 v atmosféře nebyla změněna. 

Každým nákupem ve skupině RATHGEBER podporujete tento projekt na ochranu klimatu a na požádání obdržíte doklad o množství CO2, které bylo pro Vás kompenzováno.

Více o našich aktivitách na ochranu klimatu a daných projektech pro kompenzaci CO2 se dozvíte zde.