KONTAKT

Máte jakýkoli dotaz? Chcete si domluvit nezávaznou odbornou konzultaci? Kontaktujte nás.

+420 565 555 222
prodej@rathgeber.cz

Váše online konzultace

Vaše kontaktní osoby

Kontaktní formulář

Zákaznický portál

 

Zavřít

RATHGEBER je všude

I když jste si toho zatím nevšimli, výsledky naší práce kolem sebe můžete vidět každý den. U vás doma, v kanceláři, při nakupování a při sportování, ve volném čase, na cestách nebo prostě u kávovaru – RATHGEBER vás doprovází téměř všude.

Hliníkové logo ve 3D (konvexní) | © RATHGEBER GmbH & Co. KG
Hliníkový štítek 3D | © RATHGEBER GmbH & Co. KG
Hliníkový štítek 3D | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

Vytváříme obraz vašeho já!

Pomůžeme vám vytvořit z vašeho produktu značku s tváří. Ať už půjde o jednoduchou foliovou samolepku, originální 3D emblém, bezpečnostní etiketu, typový štítek z NFC čipem či kovový nápis, tak váš návrh doplníme našimi bohatými zkušenostmi a zajistíme reprezentativní výsledek. Společně vybereme to nejlepší řešení šité na míru vašemu oboru podnikání, aby byla vaše značka co nejlépe vidět.

Chceme, aby z našich produktů vyzařovaly emoce a dodávaly výrobkům punc originality a nezapomenutelnosti.  Díky rozmanitosti našich produktů si určitě vyberete jak z designově povedených kousků, tak z produktů technického ražení, které jsou vysoce funkční a podléhají nejnovějším trendům v oblasti digitalizace.

RATHGEBER skupina

Logo RATHGEBER | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

RATHGEBER

RATHGEBER GmbH & Co. KG je expert na funkční, dlouhodobá a designová značení – od nápadu až po hotovou aplikaci. 

Logo smart-TEC | © smart-TEC GmbH & Co. KG

smart-tec

Naše dceřiná společnost smart-TEC GmbH & Co. KG dodává na míru střižené techniky NFC a RFID pro průmysl 4.0 a internet věcí.

www.smart-tec.com

Rodinná firma třetí generace

Andrea Schrägle - Obchodní vedení RATHGEBER | © RATHGEBER GmbH & Co. KG Andrea Schrägle, společník a jednatel firmy (již ve 3. generaci)
Andreas Schrägle - Obchodní vedení RATHGEBER | © RATHGEBER GmbH & Co. KG Andreas Schrägle, společník a jednatel firmy (již ve 3. generaci)
Kniha zakázek RATHGEBER | © RATHGEBER GmbH & Co. KG Začátky společnosti RATHGEBER

Vytváříme obraz vašeho já a pomáháme vám růst již přes 70 let. Na partnerství se skupinou RATHGEBER se v současnosti může spolehnout přes 23.000 firem z celé Evropy.

Přebíráme zodpovědnost

Nezajímáme se pouze o své podnikání, ale podporujeme ochranu klimatu a životního prostředí. Celá skupina RATHGEBER pracuje již od roku 2010 kompletně klimaneutrálně. To platí nejen pro výrobu, export nebo administrativu, ale i pro všechny produkty a použité materiály. Vaším rozhodnutím spolupracovat s námi chráníte životní prostředí.

Climate Partner – tiskneme klimaneutrálně | © RATHGEBER, k.s.

Nově vytvořený Kodex chování společnosti RATHGEBER slouží ke ztotožnění všech zaměstnanců s firemními hodnotami a povinnostmi. Dále tento kodex zaručuje efektivní a důvěryhodnou spolupráci mezi zaměstnanci a našimi obchodními partnery. Proto se všichni zúčastnění zavazují jednat udržitelně, spravedlivě, v souladu se zákony a nastavenýmí interními normami.

Společnost RATHGEBER se rovněž připojila k iniciativě Organizace spojených národů "Global Compact", která stanovuje mezinárodní normy pro firmy a organizace v oblasti lidských práv, práce, ochrany životního prostředí a boje proti korupci.

The Global Compact | © RATHGEBER GmbH & Co. KG