KONTAKT

Máte jakýkoli dotaz? Chcete si domluvit nezávaznou odbornou konzultaci? Kontaktujte nás.

+420 565 555 299
prodej@rathgeber.cz

Vaše kontaktní osoby

Kontaktní formulář
Zavřít

RATHGEBER je všude

I když jste si toho zatím nevšimli, výsledky naší práce kolem sebe můžete vidět každý den. U vás doma, v kanceláři, při nakupování a při sportování, ve volném čase, na cestách nebo prostě u kávovaru – RATHGEBER vás doprovází téměř všude.

Hliníkové logo ve 3D (konvexní) | © RATHGEBER GmbH & Co. KG
Hliníkový štítek 3D | © RATHGEBER GmbH & Co. KG
Hliníkový štítek 3D | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

A cítíte to

S RATHGEBER vytvoříte ze svého produktu značku s tváří.

Je jedno, zda se jedná o jednoduchou fóliovou nálepku, 3D logo, o absolutně nezfalšovatelný typový štítek s čipem NFC, technickou stupnici, ryzí hliníkový nápis nebo speciálně zušlechtěný povrch.

Společně vybereme to nejlepší řešení vytvořené na míru vašemu podnikání a pomůžeme vám vybudovat značku.

Emoce a osobitost – to musí vyzařovat každý váš produkt proto, aby si ho lidé zapamatovali. A na tuto skutečnost myslíme při řešení každého vašeho projektu – stejně jako na efektivitu a rychlost procesů.

RATHGEBER skupina

Logo RATHGEBER | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

RATHGEBER

RATHGEBER GmbH & Co. KG je expert na funkční, dlouhodobá a designová značení – od nápadu až po hotovou aplikaci. 

Logo smart-TEC | © smart-TEC GmbH & Co. KG

smart-tec

Naše dceřiná společnost smart-TEC GmbH & Co. KG dodává na míru střižené techniky NFC a RFID pro průmysl 4.0 a internet věcí.

www.smart-tec.com

Rodinná firma třetí generace

Andrea Schrägle - Obchodní vedení RATHGEBER | © RATHGEBER GmbH & Co. KG Andrea Schrägle, společník a jednatel firmy (již ve 3. generaci)
Andreas Schrägle - Obchodní vedení RATHGEBER | © RATHGEBER GmbH & Co. KG Andreas Schrägle, společník a jednatel firmy (již ve 3. generaci)
Kniha zakázek RATHGEBER | © RATHGEBER GmbH & Co. KG Začátky společnosti RATHGEBER

Dáváme vašim záměrům formu už téměř 70 let. Na úzké partnerství se skupinou RATHGEBER se v současnosti spoléhá přes 23.000 firem z celé Evropy.

Přebíráme zodpovědnost

Nezajímáme se pouze o své podnikání.

Jako středně velký rodinný podnik usilujeme o ochranu klimatu a životního prostředí. Proto pracuje skupina RATHGEBER kompletně klimaneutrálně. To platí nejen pro výrobu, odbyt nebo administrativu, ale i pro všechny produkty a použité materiály. Rozvíjejte své podnikání s firmou, která chrání životní prostředí a efektivně nakládá s energiemi.

Další informace o tom, jak chráníme klima a životní prostředí naleznete zde.

Climate Partner – tiskneme klimaneutrálně | © RATHGEBER, k.s.

Kromě toho se RATHGEBER připojil k iniciativě Organizace spojených národů "Global Compact", která svými desetí principy stanoví mezinárodní normy pro firmy a organizace v oblasti lidských práv, práce, ochrany životního prostředí a boje proti korupci.

The Global Compact | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

I nadále jsme tu pro Vás

Aktuální situace kolem pandemie Covid-19 představuje pro firmy na celém světě velké výzvy. 
Jako firma, která si je vědoma své odpovědnosti, podnikáme pro naše zákazníky, všechny zaměstnance, jejich rodiny a veškerou veřejnost veškerá nutná opatření, abychom na všech našich pracovištích minimalizovali následky šíření viru.

Kromě toho usiluje skupina RATHGEBER maximálně o to, aby zachovala svou obchodní a výrobní činnost bez omezení.  Naše výrobní závody v Bystřici (Česko) a v Mindelheimu (Německo) jsou na situaci připraveny. Tedy své zakázky plníme, jako obvykle, spolehlivě.

Zajistíme Vám i nadále rychlou reakci, řešení i obvyklý servis. Vaši spolehliví kontaktní partneři z obchodního oddělení a zákaznického servisu, jsou Vám i nadále k dispozici telefonicky, video nebo audio konferencí, nebo mailem na známých kontaktních údajích. Vhodné vzorky a informace o produktech Vám můžeme zaslat kdykoliv.

Kdyby mělo dojít ke zpoždění nebo omezení dodávek, budeme Vás neprodleně informovat.

Přejeme Vám hodně zdraví!
Váš RATHGEBER tým

KONTAKT:


Pondělí až pátek: 7:00 - 15:30

Telefon: +420 565 555 299
Mail:     prodej@rathgeber.cz
 

Vaše kontaktní osoby