KONTAKT

Máte jakýkoli dotaz? Chcete si domluvit nezávaznou odbornou konzultaci? Kontaktujte nás.

+420 565 555 299
prodej@rathgeber.cz

Vaše kontaktní osoby

Kontaktní formulář
Zavřít

Novinky

RATHGBER vyhlašuje soutěž spolu s CZECHDESIGN

Soutěž je vyhlášena jako jednokolová, otevřená a anonymní. Zúčastnit soutěže se může každý designér, student designu či designové studio působící v České republice s maximálně třemi (3) soutěžními návrhy.

Zjistěte více
Workshop: Jak se orientovat v Polygrafii

Pro zájemce o novinky ve světě polygrafie jsme připravili workshop přímo v naší společnosti.

Zjistěte více
Povrchové úpravy hliníku: přizpůsobí se každé vaší představě

Každý si pro svůj výrobek přeje marketingové značení, které by bylo zajímavé, originální a zároveň zdůrazňovalo kvalitu produktu.

Zjistěte více
Jaké testy pro vás můžeme zabezpečit?

Abychom v RATHGEBERu zaručili perfektní kvalitu a jakost našich štítků, nápisů a emblémů, provádíme mnoho testů. Pojďte se podívat, o jaké testy jde.

Zjistěte více
Dejte vědět světu, že v lahvi se skrývá tekutý klenot!

3D etikety vyrábíme již 25 let. Trh se od té doby změnil, zejména požadavky našich zákazníků. Velká reformace probíhá a ve značení lahví. Čím dál častěji řešíme požadavky i pro výrobce lahví, vín nebo jiného alkoholu.

Zjistěte více
5 častých chyb při návrhu loga

Na co tedy dát pozor? Tady je 5 nejčastějších „řemeslných“ prohřešků, kterých by se měl dobrý designér vyvarovat. Vyvaroval se jich ten váš?

Zjistěte více
RATHGEBER se bude prezentovat v březnu na AMPERU!

Vylepšené čelní panely a klávesnice se představí na veletrhu v Brně.

Zjistěte více
Nová tiskárna ve strojovém parku naší společnosti

Plochu o velikosti single-tenisového hřiště potiskne za hodinku… Podívejte se, co ještě umí naše nová tiskárna švýcarské výroby.

Zjistěte více
Dostaňte emoce do svého loga. Díky technologii ROYALPLAST®

Představujete si své logo v ještě živějších barvách a výraznějších tvarech? Taková možnost existuje. Seznamte se s logem, které dokonale kopíruje tvar vašeho výrobku, pevně drží na jakémkoliv povrchu a je chráněné před poškozením. Díky technologii ROYALPLAST vystoupíte z řady.

Zjistěte více
Pozvánka na Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně

Každý rok se RATHGEBER aktivně účastní významných českých veletrhů. Letos tomu nebude jinak. Na podzimním veletrhu MSV v Brně představíme novinky a zajímavosti společnosti.

Zjistěte více

I nadále jsme tu pro Vás

Aktuální situace kolem pandemie Covid-19 představuje pro firmy na celém světě velké výzvy. 
Jako firma, která si je vědoma své odpovědnosti, podnikáme pro naše zákazníky, všechny zaměstnance, jejich rodiny a veškerou veřejnost veškerá nutná opatření, abychom na všech našich pracovištích minimalizovali následky šíření viru.

Kromě toho usiluje skupina RATHGEBER maximálně o to, aby zachovala svou obchodní a výrobní činnost bez omezení.  Naše výrobní závody v Bystřici (Česko) a v Mindelheimu (Německo) jsou na situaci připraveny. Tedy své zakázky plníme, jako obvykle, spolehlivě.

Zajistíme Vám i nadále rychlou reakci, řešení i obvyklý servis. Vaši spolehliví kontaktní partneři z obchodního oddělení a zákaznického servisu, jsou Vám i nadále k dispozici telefonicky, video nebo audio konferencí, nebo mailem na známých kontaktních údajích. Vhodné vzorky a informace o produktech Vám můžeme zaslat kdykoliv.

Kdyby mělo dojít ke zpoždění nebo omezení dodávek, budeme Vás neprodleně informovat.

Přejeme Vám hodně zdraví!
Váš RATHGEBER tým

KONTAKT:

Pondělí až pátek: 7:00 - 15:30

Telefon: +420 565 555 299
Mail:     prodej@rathgeber.cz
 

Vaše kontaktní osoby