KONTAKT

Máte jakýkoli dotaz? Chcete si domluvit nezávaznou odbornou konzultaci? Kontaktujte nás.

+420 565 555 299
prodej@rathgeber.cz

Vaše kontaktní osoby

Kontaktní formulář
Poznámky

Na Vašem listu s poznámkami nejsou žádné produkty

Zavřít

Novinky

RATHGEBER zkušební zařízení

V RATHGEBER nenecháváme nic náhodě. Aby naše výrobky splnily Vaše požadavky, provádíme různé zkoušky v průběhu výroby i po ní. Tím také poskytujeme našim zákazníkům stálou vysokou kvalitu výrobků.

Zjistěte více
RATHGEBER možnosti lepení

Znáte to jistě ze zkušenosti: Chcete něco nalepit na podklad, ale charakter povrchu pro to není vhodný a lepidlo správně nedrží. Důvodem je rozdílná povrchová energie polepované plochy.

Zjistěte více
RATHGEBER funkční díly

Funkční části můžou být vyrobeny s lepidlem nebo bez, a mají široký záběr uplatnění, od ochrany, přes stupnice, těsnění čí ochranu proti nárazům.

Zjistěte více
Ochráníme vaši značku a produkty proti padělání

Pirátství a imitace jsou velmi nepříjemné, protože někdo jiný se může obohatit na vašem nápadu.  Imitace může také vést k finanční škodě a vážnému poškození vaší značky díky špatné kvalitě padělaných výrobků.

Zjistěte více
Stupnice všech typů pro každé použití

Pro stupnice s rozdílnými aplikacemi nabízí RATHGEBER velké množství materiálů, tiskových a výrobních technologií, které vyhovují Vašim individuálním požadavkům na přesnost a odolnost.

Zjistěte více
Víme co se děje na povrchu materiálu

Pomocí infračervené spektroskopie lze určit složení libovolného povrchu a získat tak vlastně chemický „otisk prstu“ příslušného vzorku jako infračervené spektrum.

Zjistěte více
Důvodů proč spolupracvoat s RATHGEBER

Využijte výrobního know-how RATHGEBER a vytvořte si individuální design značky a loga. Vaše osobní myšlenky jsme schopní implementovat prakticky bez omezení díky naší vlastní nástrojárně, která funguje přes desetiletí.

Zjistěte více
Věděli jste, že i na hliníkový štítek lze tisknout obrázky ve foto kvalitě?

Nová kvalita digitálního tisku na eloxovaný hliník to našim zákazníkům umožňuje. Pro naše zákazníky jsme rozšířili možnosti kvality tisku na eloxovaný hliník.

Zjistěte více

FLEXXLINE:

precizní a odolné aplikace na textil

Technikou FLEXXLINE pro vás zhotovíme designově precizní a zároveň velmi odolné aplikace vhodné pro jakýkoli typ textilu. FLEXXLINE nabízí téměř nekonečnou svobodu designu pro tvary, povrchy a barvy.