KONTAKT

Máte jakýkoli dotaz? Chcete si domluvit nezávaznou odbornou konzultaci? Kontaktujte nás.

+420 565 555 222
prodej@rathgeber.cz

Váše online konzultace

Vaše kontaktní osoby

Kontaktní formulář

Zákaznický portál

 

Zavřít

Technologie RFID-/NFC

Automatické nalepování RFID (detailní snímek) | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

Bezpečná, bezkontaktní a jednoznačná – taková je identifikace osob a předmětů pomocí technologie RFID. Probíhá na dálku bez přímého vizuálního kontaktu mezi transponderem RFID a čtečkou RFID. Tyto výhody RFID neboli Radio Frequency Identification znamenají v rámci iniciativy Industrie 4.0 znamená vyšší rychlost, efektivitu a tedy i úspěšnější byznys. smart-TEC se jako dceřiná společnost firmy RATHGEBER specializuje již více než 15 let na vývoj a výrobu transponderů RFID šitých zákazníkům na míru.

Tato technologie nám umožňuje vyrábět klasické značení pomocí štítků, etiket a emblémů chytře, efektivně, precizně, a proto na míru průmyslu 4.0 a IoT.

Před několika lety jsme naše technologie doplnili také RFID a NFC (Near Field Communication). Používání této bezkontaktní čipové technologie poskytuje výrobcům pomocí mobilního telefonu nebo tabletu šanci, aby i po nákupním procesu zůstali v kontaktu se svými zákazníky. Díky NCF tak můžete zákazníky informovat například o produktových novinkách, změnách produktu, náhradních dílech, výherních hrách nebo o zárukách. 

Na tuto technologii se spoléhá stále více klientů společnosti RATHGEBER. Zajímá vás, co přinese vám a vašemu podnikání? Kontaktujte nás.

Kombinace tvarově krásného, plastického a emocionálního značení s inteligentní technologií RFID a NFC je možná díky úzké spolupráci všech podniků v rámci skupiny RATHGEBER.