Nabídka pracovních míst

Kariéra: Práce u RATHGEBER  | © RATHGEBER, k.s.

RATHGEBER Česká republika

Skupina RATHGEBER již 70 let vyvíjí a vyrábí 3D loga, emblémy, designové prvky, RFID řešení a technické štítky pro zákazníky všech oborů. S více než 280 pracovníky podnikáme na čtyřech místech v Evropě.

Pro naše oddělení vývoje ve výrobním středisku v Bystřici nad Pernštejnem hledáme:

REFERENT/KA  MANAGEMENTU KVALITY:

Požadavky:

- min. SŠ vzdělání  s maturitou

- znalost německého jazyka podmínkou

- znalost práce na PC –Word, Excel

- komunikační schopnosti a organizační schopnosti

- zodpovědný přístup k práci, pracovitost, spolehlivost, samostatnost

Náplň práce:

- zpracování odchylek ve výrobě – zadávání  a zápis do systému

- příprava a vyhledávání podkladů  a vzorků k reklamacím

- příprava podkladů k měsíčním Q-meetingům

- asistence v ISO 9001 + 14001

- správce informační tabule

- zpracování dokumentace v Intranetu

Pokud jsme vzbudili Váš zájem, zašlete nám přesvědčivou žádost o místo s uvedením nejbližšího možného termínu nástupu na:

RATHGEBER  k.s.
Marcela Šejnohová
Nádražní 1402
593 01 Bystřice nad Pernštejnem

E-mail : m.sejnohova@rathgeber.cz

Tel.: +420 565 555 203
Internet: www.rathgeber.cz

Případně se o místo ucházejte přímo přes ONLINE FORMULÁŘ.

Máte ještě dotazy?