Nabídka pracovních míst

Kariéra: Práce u RATHGEBER  | © RATHGEBER, k.s.

RATHGEBER Česká republika

Společnost RATHGEBER, k.s. hledá zaměstnance na tuto pozici :

Dělník/dělnice – obsluha strojů a zařízení

Náplň práce :

  • obsluha strojů a zařízení ve směnném provozu
  • manipulace s výrobky
  • jednoduché montážní práce
  • zodpovědnost za kvalitu, kontrolu kvality a množství odvedené práce

Požadavky :

  • střední odborné vzdělání
  • uživatelská znalost práce na PC- Word, Excel
  • manuální zručnost, pečlivost
  • spolehlivost, důslednost

V případě zájmu kontaktujte personální oddělení :
Rathgeber k.s., Nádražní 1402, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem
Tel.: 565 555 203, e-mail: m.sejnohova@rathgeber.cz
www.rathgeber.cz

„Každý den jeden dobrý nápad pro úspěch našich zákazníků.“ Touto myšlenkou se řídí přední celoevropsky úspěšně působící skupina RATHGEBER při vývoji a výrobě značení pro techniku a marketing. Již více než deset let jsme klimaticky neutrálním podnikem. Díky používání nejnovějších technologií fascinujeme každoročně tisíce zákazníků naší jedinečnou šířkou sortimentu, kam patří loga 3D, písma a dekorativní prvky, řešení RFID/NFC, technické štítky a etikety.

V rámci doplnění našeho pracovního týmu Vás co nejdříve hledáme pro naše sídlo v Bystřici nad Pernštejnem pro pozici

IT správce počítačové sítě a informačního systému

Vaše úkoly:

  • Vaším polem působnosti bude správa, optimalizace a administrace naší rozsáhlé, naše sídlo přesahující počítačové sítě a naší moderní IT infrastruktury na bázi Microsoftu.
  • Budete zajišťovat stabilní a bezporuchový provoz – od serverů, přes pracovní stanice až po jiná koncová zařízení (např. management koncového bodu).
  • Navíc budete odpovědný za dokumentaci, management a analýzu LAN, WAN a WLAN.
  • Kromě toho budete kompetentní pro správu a další vývoj naší Microsoft Teams-Telefonie a budete poskytovat technickou pomoc uživatelům v prostředí Windows a Office365.
  • Vaše oblast působení bude zahrnovat i zpracování, realizace a udržování směrnic pro IT bezpečnost a rovněž organizace a provádění senzibilizačních a školicích opatření pro informační bezpečnost.

Váš profil:

  • Máte ukončené IT vzdělání nebo studium v oblasti IT
  • Máte již první zkušenosti týkající se infrastruktury počítačové sítě, LAN, WAN, WLAN, VPN a zabezpečení sítě a s jistotou se pohybujete v infrastrukturním prostředí s technologiemi Microsoft a s  Office365, včetně Microsoft-Teams
  • Baví Vás provádění IT projektů a jste příznivcem nových cest
  • Pracujete s orientací na cíl, strukturovaně a samostatně a pouštíte se aktivně do nových témat
  • Přesvědčíte nás svou výraznou orientací na služby zákazníkům a svou schopností pracovat v týmu
  • Váš profil završuje dobrá znalost němčiny nebo angličtiny

Nabízíme Vám velmi rozmanité úkoly v sympatickém a angažovaném týmu, velkou vlastní odpovědnost, stabilní podnikovou kulturu, mnoho možností pro Váš další odborný a osobní růst a v neposlední řadě i zajištěné pracovní místo.

Vzbudili jsme Váš zájem? V tom případě se těšíme na Vaši vypovídající písemnou žádost o místo s uvedením možného nástupního termínu a Vaší představy o platu:

RATHGEBER, k.s.
Nádražní 1402
593 01  Bystřice nad Pernštejnem
Telefon: 565 555 203
E-mail: m.sejnohova@rathgeber.cz

Máte ještě dotazy?
Marcela Šejnohová
HR a finance
Telefon: +420 565 555 203

Nenašli jste odpovídající pozici?

Pokud jste zde nenašli odpovídající pozici, a rádi byste s naší společností spolupracovali, kontaktujte nás.

Těšíme se na Vaši žádost o místo!

Pošlete svůj životopis