Nabídka pracovních míst

Kariéra: Práce u RATHGEBER  | © RATHGEBER, k.s.

RATHGEBER Česká republika

Společnost  Rathgeber k.s. hledá zaměstnance na tuto pozici :

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE :

Náplň práce :

  • navazování a rozvíjení obchodních vztahů se zákazníky
  • mapování trhu, vyhledávání a péče o zákazníky
  • zpracování nabídek, prezentace výrobků
  • jednání o cenových a dodacích podmínkách
  • poskytování technického poradenství

Požadavky:

  • min. SŠ vzdělání
  • aktivní praxe prodeje nutná
  • vynikající komunikační schopnosti a argumentační dovednosti, profesionální vystupování
  • pozitivní a energický přístup
  • uživatelská znalost práce na PC- Word ,Excel
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme :

  • velice dobré finanční ohodnocení
  • samostatnou a odpovědnou pozici v úspěšné a rozvíjející se společnosti
  • práce na OSVČ
  • nástup možný ihned či po vzájemné dohodě
  • lokalita pracoviště severovýchodní Morava

V případě zájmu kontaktujte personální oddělení:

Rathgeber  k.s.
Nádražní 1402
593 01 Bystřice nad Pernštejnem

Tel.: 565 555 203

E-mail : m.sejnohova@rathgeber.cz

www.rathgeber.cz

Máte ještě dotazy?