Nabídka pracovních míst

Kariéra: Práce u RATHGEBER  | © RATHGEBER, k.s.

RATHGEBER Česká republika

Potřebujeme posilu do marketingového týmu! Nepřemýšlíš o změně?

Hledáme kreativního člověka, s pozitivnímu přístupem k obchodu, který posílí náš tým Pre-Sales managerů.

Co bude tvoje náplň práce?

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Péče o nové klienty a komunikace s nimi
  • Poskytování informací potencionálním zákazníkům ve svěřených regionech
  • Backoffice pro marketing
  • Administrativa

Myslíš, že to zvládneš? Máme pro tebe připravené tyto benefity:

  • 13. plat
  • 25 dnů dovolené (při dodržení stanovených podmínek)
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Příspěvek na obědy
  • Příspěvek na sportovní aktivity
  • Motivační finanční ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích

A jestli splníš ještě tyto podmínky, pak se na tebe už moc těšíme:

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Znalost práce na PC – Word, Excel
  • Smysl pro týmovou práci
  • Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost a samostatnost

Pokud si myslíš, že jsi vhodný kandidát, nebo se ti nabídka líbí, a chceš se přidat do prima týmu 3 holek, tak se přijď třeba i nezávazně pobavit o této pozici.

RATHGEBER, k.s.
Marcela Šejnohová
Nádražní 1402
593 01 Bystřice nad Pernštejnem

E-mail: m.sejnohova@rathgeber.cz

Tel.: +420 565 555 203

Případně se o místo ucházejte přímo přes ONLINE FORMULÁŘ.

Máte ještě dotazy?
Marcela Šejnohová - RATHGEBER, k.s. | © RATHGEBER, k.s.
Personální oddělení
Telefon: +420 565 555 203
Fax: +420 566 550 238

Skupina RATHGEBER již 70 let vyvíjí a vyrábí 3D loga, emblémy, designové prvky, RFID řešení a technické štítky pro zákazníky všech oborů. S více než 280 pracovníky podnikáme na čtyřech místech v Evropě.

Pro naše oddělení vývoje ve výrobním středisku v Bystřici nad Pernštejnem hledáme:

REFERENT/KA  MANAGEMENTU KVALITY:

Požadavky:

- min. SŠ vzdělání  s maturitou

- znalost německého jazyka podmínkou

- znalost práce na PC –Word, Excel

- komunikační schopnosti a organizační schopnosti

- zodpovědný přístup k práci, pracovitost, spolehlivost, samostatnost

Náplň práce:

- zpracování odchylek ve výrobě- asistence v ISO 9001 + 14001

- asistence při řešení reklamací

- kontrola a oprava načtených zakázek a jejich porovnání

Pokud jsme vzbudili Váš zájem, zašlete nám přesvědčivou žádost o místo s uvedením nejbližšího možného termínu nástupu na:

RATHGEBER  k.s.

E-mail : m.sejnohova@rathgeber.cz

Internet: www.rathgeber.cz