KONTAKT

Máte jakýkoli dotaz? Chcete si domluvit nezávaznou odbornou konzultaci? Kontaktujte nás.

+420 565 555 299
prodej@rathgeber.cz

Vaše kontaktní osoby

Kontaktní formulář
Zavřít

Technologie lepení

Lepicí role RATHGEBER | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

Jako uznávaný partner průmyslu má RATHGEBER desetiletí zkušeností z oblasti samolepicítechniky.

Enormní rozmanitost materiálů a vysoká kvalita nabízí jak u dvojrozměrných, tak i trojrozměrných emblémů a nápisů řešení pro každou aplikaci a každý podklad. 

Se zavedenouřadou "FTC" (FTC, FTC Extra, FTC Ultra) je například bezproblémově  možné polepovat nepravidelné, různorodé povrchy.  Systémy lepení této série je možné kombinovat s téměř každým produktem RATHGEBER.

Ale ne vždy jsou aplikace tak kritické a citlivé na přilnavost podkladu. Pro všechny „jednoduché“/polární podklady máme rovněž k dispozici ohromnou skladovou zásobu systémů samolepicích fólií. Stejně individuální jako Vaše požadavky jsou i naše řešení.

Abychom Vám zaručili optimální, efektivní zpracování a trvalé nalepení, rádi Vám poskytneme poradenství na nejvyšší odborné úrovni a představíme Vám řešení přizpůsobená Vašim nárokům. Kromě klasických samolepicích řešení nabízí RATHGEBER také jiné systémy upevnění, jako šrouby, řetězy, šité okraje a mnohé další.

I nadále jsme tu pro Vás

Aktuální situace kolem pandemie Covid-19 představuje pro firmy na celém světě velké výzvy. 
Jako firma, která si je vědoma své odpovědnosti, podnikáme pro naše zákazníky, všechny zaměstnance, jejich rodiny a veškerou veřejnost veškerá nutná opatření, abychom na všech našich pracovištích minimalizovali následky šíření viru.

Kromě toho usiluje skupina RATHGEBER maximálně o to, aby zachovala svou obchodní a výrobní činnost bez omezení.  Naše výrobní závody v Bystřici (Česko) a v Mindelheimu (Německo) jsou na situaci připraveny. Tedy své zakázky plníme, jako obvykle, spolehlivě.

Zajistíme Vám i nadále rychlou reakci, řešení i obvyklý servis. Vaši spolehliví kontaktní partneři z obchodního oddělení a zákaznického servisu, jsou Vám i nadále k dispozici telefonicky, video nebo audio konferencí, nebo mailem na známých kontaktních údajích. Vhodné vzorky a informace o produktech Vám můžeme zaslat kdykoliv.

Kdyby mělo dojít ke zpoždění nebo omezení dodávek, budeme Vás neprodleně informovat.

Přejeme Vám hodně zdraví!
Váš RATHGEBER tým

KONTAKT:


Pondělí až pátek: 7:00 - 15:30

Telefon: +420 565 555 299
Mail:     prodej@rathgeber.cz
 

Vaše kontaktní osoby