KONTAKT

Máte jakýkoli dotaz? Chcete si domluvit nezávaznou odbornou konzultaci? Kontaktujte nás.

+420 565 555 299
prodej@rathgeber.cz

Vaše kontaktní osoby

Kontaktní formulář
Poznámky

Na Vašem listu s poznámkami nejsou žádné produkty

Zavřít

Pinion

Technická řešení

Opticky citlivé zakrytí pro revoluční hnací techniku jízdních kol

Od prvního prototypu se hodně změnilo. Převodovky Pinion používá téměř 60 mezinárodních značek jízdních kol, firma má 20 pracovníků. 

Zakladatelé firmy Christoph Lermen a Michael Schmitz, kteří pohony jízdních kol vyrábějí, zůstali věrni svým začátkům ve vývojovém centru Porsche ve švábském Weissachu. Proto standardy automobilového průmyslu a kontrola jakosti platí dodnes i u Pinion. 

Každá převodovka Pinion je "Made in Germany". To platí pro všechny kroky jejich výroby: od nápadu a konstrukce přes výrobu až po montáž převodovky. V Německu se vyrábí na nejvyšší úrovni a totéž se očekává i od subdodavatelů. 

Pro neobyčejnou novou řadu C dodává RATHGEBER ušlechtile vyrobené plakety z hliníku, jimiž se bočně uzavírá magnéziový kryt – jsou odolné proti úderu, trvanlivé a nákladně kartáčované

Prohlédněte si výsledky naší práce
Typový štítek z potištěného hliníku | RATHGEBER | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

Kovové štítky a kovová písmena

Máte volbu materiálu, tloušťky materiálu, tvaru, možností tisku a dalších možností zušlechtění.

Kovové štítky a kovová písmena

I nadále jsme tu pro Vás

Aktuální situace kolem pandemie Covid-19 představuje pro firmy na celém světě velké výzvy. 
Jako firma, která si je vědoma své odpovědnosti, podnikáme pro naše zákazníky, všechny zaměstnance, jejich rodiny a veškerou veřejnost veškerá nutná opatření, abychom na všech našich pracovištích minimalizovali následky šíření viru.

Kromě toho usiluje skupina RATHGEBER maximálně o to, aby zachovala svou obchodní a výrobní činnost bez omezení.  Naše výrobní závody v Bystřici (Česko) a v Mindelheimu (Německo) jsou na situaci připraveny. Tedy své zakázky plníme, jako obvykle, spolehlivě.

Zajistíme Vám i nadále rychlou reakci, řešení i obvyklý servis. Vaši spolehliví kontaktní partneři z obchodního oddělení a zákaznického servisu, jsou Vám i nadále k dispozici telefonicky, video nebo audio konferencí, nebo mailem na známých kontaktních údajích. Vhodné vzorky a informace o produktech Vám můžeme zaslat kdykoliv.

Kdyby mělo dojít ke zpoždění nebo omezení dodávek, budeme Vás neprodleně informovat.

Přejeme Vám hodně zdraví!
Váš RATHGEBER tým

KONTAKT:


Pondělí až pátek: 7:00 - 15:30

Telefon: +420 565 555 299
Mail:     prodej@rathgeber.cz
 

Vaše kontaktní osoby