KONTAKT

Máte jakýkoli dotaz? Chcete si domluvit nezávaznou odbornou konzultaci? Kontaktujte nás.

+420 565 555 299
prodej@rathgeber.cz

Vaše kontaktní osoby

Kontaktní formulář
Poznámky

Na Vašem listu s poznámkami nejsou žádné produkty

Zavřít

Nextbike

Identifikace

Půjčování a vracení městských jízdních kol. Snadné díky přívěsným štítkům RFID od smart-TEC

Od počátku léta 2016 stojí v městské oblasti Mnichova na zastávkách a v centrálních bodech 1200 výpůjčních jízdních kol mnichovské dopravní společnosti MVG. Nabídku MVG provozuje Lipská společnost Nextbike. Tento chytrý systém zatím využívá 45 německých měst, na celém světe je to více než 30.000 jízdních kol od Nextbike.  

K využívání Nextbike je třeba jen jednorázová registrace, samotné zapůjčení je už potom hračka. K tomu, aby si lidé kola vyhledali a zarezervovali, stačí pouze chytrý telefon.

Při identifikaci, výpůjčce a vracení jednotlivých kol hrají podstatnou roli přívěsky RFID od smart-TEC – specialisty skupiny RATHGEBER na RFID a NFC. Transpondery odolné proti nárazu a počasí jsou zabudovány do vidlice jízdního kola a komunikují s příslušnou stanicí. Tak systém ví, kde je které kolo k dispozici. 

I nadále jsme tu pro Vás

Aktuální situace kolem pandemie Covid-19 představuje pro firmy na celém světě velké výzvy. 
Jako firma, která si je vědoma své odpovědnosti, podnikáme pro naše zákazníky, všechny zaměstnance, jejich rodiny a veškerou veřejnost veškerá nutná opatření, abychom na všech našich pracovištích minimalizovali následky šíření viru.

Kromě toho usiluje skupina RATHGEBER maximálně o to, aby zachovala svou obchodní a výrobní činnost bez omezení.  Naše výrobní závody v Bystřici (Česko) a v Mindelheimu (Německo) jsou na situaci připraveny. Tedy své zakázky plníme, jako obvykle, spolehlivě.

Zajistíme Vám i nadále rychlou reakci, řešení i obvyklý servis. Vaši spolehliví kontaktní partneři z obchodního oddělení a zákaznického servisu, jsou Vám i nadále k dispozici telefonicky, video nebo audio konferencí, nebo mailem na známých kontaktních údajích. Vhodné vzorky a informace o produktech Vám můžeme zaslat kdykoliv.

Kdyby mělo dojít ke zpoždění nebo omezení dodávek, budeme Vás neprodleně informovat.

Přejeme Vám hodně zdraví!
Váš RATHGEBER tým

KONTAKT:


Pondělí až pátek: 7:00 - 15:30

Telefon: +420 565 555 299
Mail:     prodej@rathgeber.cz
 

Vaše kontaktní osoby