KONTAKT

Máte jakýkoli dotaz? Chcete si domluvit nezávaznou odbornou konzultaci? Kontaktujte nás.

+420 565 555 299
prodej@rathgeber.cz

Vaše kontaktní osoby

Kontaktní formulář
Zavřít

Hepco & Becker

Řešení pro marketing

Tradiční německý podnik Hepco Becker vyrábí již více než 40 let příslušenství pro motocykly v nejvyšší kvalitě, dodává důmyslné systémy motocyklových zavazadel, praktické kufry na nářadí a ochranné díly pro více než 700 modelů motocyklů všech značek. Proto musí být i značení jednotlivých produktů velice různorodé. Základem všech tři štítků na obrázku je stejný tvar z trojrozměrně tvarovaného a vystřihovaného hliníku, také motiv je stejný. Avšak tím končí výčet společných prvků. 

U první varianty (na obrázku dole), kterou jsme vyrobili pomocí průmyslově kvalitního sítotisku, je motiv lehce vyvýšený. To umožňuje lepší kontrast mezi jednotlivými vrstvami barev i při pohledu z boku. Ražba písma je zřetelně vidět a je nahmatatelná.  

Hladký jako zrcadlo je oproti tomu stříbřitý štítek uprostřed. Motiv je nákladně kartáčován, písmo je vyvýšené a trojrozměrné. Jemné linie pozadí jsme zapracovali do kovu mimořádně filigránsky a přesně.

Ve třetí variantě (na obrázku nahoře) motiv na pozorovatele doslova skočí. Tento štítek vznikl digitálním 3D tiskem. Vystupuje zde žilkování zřetelně dopředu, zdá se, jakoby písmo vystupovalo z hustého křoví. Tato varianta zapůsobí nejen při pohledu; člověk se nezdráhá prozkoumat ji i špičkami prstů.    

Prohlédněte si výsledky naší práce
Hliník 3D - marketingové řešení pro Siemens | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

3D hliníkové štítky

3D hliníková loga splňují i ty nejvyšší designové nároky a 100% se přizpůsobí vašim požadavkům.

3D hliníkové štítky

I nadále jsme tu pro Vás

Aktuální situace kolem pandemie Covid-19 představuje pro firmy na celém světě velké výzvy. 
Jako firma, která si je vědoma své odpovědnosti, podnikáme pro naše zákazníky, všechny zaměstnance, jejich rodiny a veškerou veřejnost veškerá nutná opatření, abychom na všech našich pracovištích minimalizovali následky šíření viru.

Kromě toho usiluje skupina RATHGEBER maximálně o to, aby zachovala svou obchodní a výrobní činnost bez omezení.  Naše výrobní závody v Bystřici (Česko) a v Mindelheimu (Německo) jsou na situaci připraveny. Tedy své zakázky plníme, jako obvykle, spolehlivě.

Zajistíme Vám i nadále rychlou reakci, řešení i obvyklý servis. Vaši spolehliví kontaktní partneři z obchodního oddělení a zákaznického servisu, jsou Vám i nadále k dispozici telefonicky, video nebo audio konferencí, nebo mailem na známých kontaktních údajích. Vhodné vzorky a informace o produktech Vám můžeme zaslat kdykoliv.

Kdyby mělo dojít ke zpoždění nebo omezení dodávek, budeme Vás neprodleně informovat.

Přejeme Vám hodně zdraví!
Váš RATHGEBER tým

KONTAKT:


Pondělí až pátek: 7:00 - 15:30

Telefon: +420 565 555 299
Mail:     prodej@rathgeber.cz
 

Vaše kontaktní osoby