KONTAKT

Máte jakýkoli dotaz? Chcete si domluvit nezávaznou odbornou konzultaci? Kontaktujte nás.

+420 565 555 299
prodej@rathgeber.cz

Vaše kontaktní osoby

Kontaktní formulář
Zavřít

Beyerdynamic

Řešení pro marketing

Na scénu přichází limitovaný náklad s vyklenutým hliníkovým štítkem

Firma Beyerdynamic z Heilbronnu je jedním z nejproslulejších výrobců audiotechniky. Její sluchátko "DT 770 Pro" je špičkou po dlouhou řadu let. K 88. výročí založení přišla firma Beyerdynamic s limitovanou edicí sluchátka označeného emblémem dodaným firmou RATHGEBER. 

Plaketa, která je vlepená do prohloubení v mušli sluchátka, je černě potištěný hliníkový štítek s vyraženým typovým označením. Jednotlivá písmena "DT 770 Pro Limited Edition" vystupují svým stříbrným leskem z emblému, který je potisknutý převážně matně černě. Dojem optické a hmatové hodnoty je ještě zesílen jemným mikrotiskem, který sestává z opakující se "88". Sítotisk černě se lesknoucí na matné černé působí zvláště ušlechtile, řada 88 pak téměř jako vodotisk.  

Prohlédněte si výsledky naší práce
Hliník 3D - marketingové řešení pro Siemens | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

3D hliníkové štítky

3D hliníková loga splňují i ty nejvyšší designové nároky a 100% se přizpůsobí vašim požadavkům.

3D hliníkové štítky

I nadále jsme tu pro Vás

Aktuální situace kolem pandemie Covid-19 představuje pro firmy na celém světě velké výzvy. 
Jako firma, která si je vědoma své odpovědnosti, podnikáme pro naše zákazníky, všechny zaměstnance, jejich rodiny a veškerou veřejnost veškerá nutná opatření, abychom na všech našich pracovištích minimalizovali následky šíření viru.

Kromě toho usiluje skupina RATHGEBER maximálně o to, aby zachovala svou obchodní a výrobní činnost bez omezení.  Naše výrobní závody v Bystřici (Česko) a v Mindelheimu (Německo) jsou na situaci připraveny. Tedy své zakázky plníme, jako obvykle, spolehlivě.

Zajistíme Vám i nadále rychlou reakci, řešení i obvyklý servis. Vaši spolehliví kontaktní partneři z obchodního oddělení a zákaznického servisu, jsou Vám i nadále k dispozici telefonicky, video nebo audio konferencí, nebo mailem na známých kontaktních údajích. Vhodné vzorky a informace o produktech Vám můžeme zaslat kdykoliv.

Kdyby mělo dojít ke zpoždění nebo omezení dodávek, budeme Vás neprodleně informovat.

Přejeme Vám hodně zdraví!
Váš RATHGEBER tým

KONTAKT:


Pondělí až pátek: 7:00 - 15:30

Telefon: +420 565 555 299
Mail:     prodej@rathgeber.cz
 

Vaše kontaktní osoby