KONTAKT

Máte jakýkoli dotaz? Chcete si domluvit nezávaznou odbornou konzultaci? Kontaktujte nás.

+420 565 555 299
prodej@rathgeber.cz

Vaše kontaktní osoby

Kontaktní formulář
Poznámky

Na Vašem listu s poznámkami nejsou žádné produkty

Zavřít

Airex

Řešení pro marketing Identifikace

Technologie NFC v logu – rychlá cesta ke cvičným videím, pokynům pro udržování i dalším informacím

Na ISPO v Mnichově, největším veletrhu sportovních potřeb na světě, představil Airex koncem ledna 2016 první tréninkovou žíněnku se zabudovaným čipem NFC od smart-TECfirmy ze skupiny RATHGEBER, která se specializuje na RFID a NFC. Zabudovaný čip vytvořil inteligentní žíněnku. Přes smartphone nebo tablet s NFC jsou poté dostupné informace o žíněnce a její údržbě nebo o dalších zajímavých produktech. Lze také vyvolat integrovanou knihovnu návodů na cvičení, k tomu pokyny pro péči, tréninková doporučení atd. Kromě toho lze žíněnku takto i personalizovat.

To, co vypadá pouze jako precizní logo Airex, je vlastně inteligentní čip NFC od smart-TEC. Je zabudovaný do emblému CHROMOTION®, a proto je měkký, pružný a přitom mimořádně robustní. 

Prohlédněte si výsledky naší práce
CHROMOTION® - WMF | © Fotograf: Andreas Mierswa - Rathgeber GmbH & Co. KG

CHROMOTION®

Pevné chromované dopisy a emblémy pružného materiálu.

CHROMOTION®

I nadále jsme tu pro Vás

Aktuální situace kolem pandemie Covid-19 představuje pro firmy na celém světě velké výzvy. 
Jako firma, která si je vědoma své odpovědnosti, podnikáme pro naše zákazníky, všechny zaměstnance, jejich rodiny a veškerou veřejnost veškerá nutná opatření, abychom na všech našich pracovištích minimalizovali následky šíření viru.

Kromě toho usiluje skupina RATHGEBER maximálně o to, aby zachovala svou obchodní a výrobní činnost bez omezení.  Naše výrobní závody v Bystřici (Česko) a v Mindelheimu (Německo) jsou na situaci připraveny. Tedy své zakázky plníme, jako obvykle, spolehlivě.

Zajistíme Vám i nadále rychlou reakci, řešení i obvyklý servis. Vaši spolehliví kontaktní partneři z obchodního oddělení a zákaznického servisu, jsou Vám i nadále k dispozici telefonicky, video nebo audio konferencí, nebo mailem na známých kontaktních údajích. Vhodné vzorky a informace o produktech Vám můžeme zaslat kdykoliv.

Kdyby mělo dojít ke zpoždění nebo omezení dodávek, budeme Vás neprodleně informovat.

Přejeme Vám hodně zdraví!
Váš RATHGEBER tým

KONTAKT:


Pondělí až pátek: 7:00 - 15:30

Telefon: +420 565 555 299
Mail:     prodej@rathgeber.cz
 

Vaše kontaktní osoby