KONTAKT

Máte jakýkoli dotaz? Chcete si domluvit nezávaznou odbornou konzultaci? Kontaktujte nás.

+420 565 555 299
prodej@rathgeber.cz

Vaše kontaktní osoby

Kontaktní formulář
Poznámky

Na Vašem listu s poznámkami nejsou žádné produkty

Zavřít

Důležitá informace k ROYALPLASTU – RATHGEBER servis

Od 1.1.2018 přichází v platnost nařízení Evropské Unie (EU 2017/852 z 12. května 2017), které nařizuje přechod na materiály bez obsahu rtuti. Toto nařízení se dotýká zejména polyuretanové hmoty, které obsahují pryskyřici, zejména našeho produktu ROYALPLAST. Naše společnost tuto zákonnou povinnost plní již od roku 2014. Naše firma používá PU hmotu bez rtuti.

Výrobky vyrobené v roce 2017 nejsou normou dotčeny, nařízení se na ně vztahuje. V roce 2018 se již polyuretanová hmota s rtutí nesmí vyrábět.

Pokud si u společnosti RATHGEBER objednáte produkty s pryskyřicí, budete si 100% jisti, že naše produkty splňují všechny požadované normy a nařízení.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat: prodej@rathgeber.cz

Zpět do přehledu

Odkaz

I nadále jsme tu pro Vás

Aktuální situace kolem pandemie Covid-19 představuje pro firmy na celém světě velké výzvy. 
Jako firma, která si je vědoma své odpovědnosti, podnikáme pro naše zákazníky, všechny zaměstnance, jejich rodiny a veškerou veřejnost veškerá nutná opatření, abychom na všech našich pracovištích minimalizovali následky šíření viru.

Kromě toho usiluje skupina RATHGEBER maximálně o to, aby zachovala svou obchodní a výrobní činnost bez omezení.  Naše výrobní závody v Bystřici (Česko) a v Mindelheimu (Německo) jsou na situaci připraveny. Tedy své zakázky plníme, jako obvykle, spolehlivě.

Zajistíme Vám i nadále rychlou reakci, řešení i obvyklý servis. Vaši spolehliví kontaktní partneři z obchodního oddělení a zákaznického servisu, jsou Vám i nadále k dispozici telefonicky, video nebo audio konferencí, nebo mailem na známých kontaktních údajích. Vhodné vzorky a informace o produktech Vám můžeme zaslat kdykoliv.

Kdyby mělo dojít ke zpoždění nebo omezení dodávek, budeme Vás neprodleně informovat.

Přejeme Vám hodně zdraví!
Váš RATHGEBER tým

KONTAKT:


Pondělí až pátek: 7:00 - 15:30

Telefon: +420 565 555 299
Mail:     prodej@rathgeber.cz
 

Vaše kontaktní osoby