KONTAKT

Máte jakýkoli dotaz? Chcete si domluvit nezávaznou odbornou konzultaci? Kontaktujte nás.

+420 565 555 299
prodej@rathgeber.cz

Vaše kontaktní osoby

Kontaktní formulář
Poznámky

Na Vašem listu s poznámkami nejsou žádné produkty

Zavřít

Povrchové úpravy hliníku: přizpůsobí se každé vaší představě

Všechny tyto vlastnosti 100% splňuje materiál, do kterého byste to na první pohled možná neřekli – hliník. Jeho výhodou jsou téměř nekonečné možnosti povrchových úprav, ale i vysoká odolnost vůči náročným povětrnostním podmínkám. Nahlédněte s námi pod pokličku a zjistěte, jaké typy povrchů hliníkových štítků dokážeme vyrobit.

Výrazné reliéfní tvary, kartáčovaná struktura, diamantový přebrus, speciální efekty a nekonečné možnosti tisku. Že si pod těmito úpravami neumíte představit finální podobu štítku? V galerii najdete příklady, které jednotlivé povrchové úpravy zobrazují. Rozhodně přitom neplatí, že jeden štítek zvládne pouze jeden typ úpravy. Přesvědčte se, že kombinace úprav hliníkových 3D štítků se přizpůsobí všem vašim představám.

Pokud vás tento materiál nadchnul, určitě si přečtěte i náš článek ve webovém magazínu SIGNATURE, kde se této problematice více věnujeme a je možné zde kouknout i ukázky realizovaných zakázek.
Chci si přečíst víc.

 

Zpět do přehledu

Přihlášení k odběru novinek

Webový magazín SIGNATURE Vám bude vyprávět příběhy ze světa RATHGEBER, které Vám umožní nahlédnout pod pokličku našeho umění… a to vše s důrazem na detail.

Nabízíme Vám exluzivní náhled do zákulisí podnikání rodinné společnosti, našich zaměstnanců a interních procesů. Kromě toho Vás budeme pravidelně, 1x za 3 měsíce, informovat o nových výrobcích, technologiích, službách, nejnovějších trendech ve Vašem oboru a inspirativních příkladech úspěšných aplikací našich zákazníků.