KONTAKT

Máte jakýkoli dotaz? Chcete si domluvit nezávaznou odbornou konzultaci? Kontaktujte nás.

+420 565 555 299
prodej@rathgeber.cz

Vaše kontaktní osoby

Kontaktní formulář
Poznámky

Na Vašem listu s poznámkami nejsou žádné produkty

Zavřít

Povrchové úpravy hliníku: přizpůsobí se každé vaší představě

Všechny tyto vlastnosti 100% splňuje materiál, do kterého byste to na první pohled možná neřekli – hliník. Jeho výhodou jsou téměř nekonečné možnosti povrchových úprav, ale i vysoká odolnost vůči náročným povětrnostním podmínkám. Nahlédněte s námi pod pokličku a zjistěte, jaké typy povrchů hliníkových štítků dokážeme vyrobit.

Výrazné reliéfní tvary, kartáčovaná struktura, diamantový přebrus, speciální efekty a nekonečné možnosti tisku. Že si pod těmito úpravami neumíte představit finální podobu štítku? V galerii najdete příklady, které jednotlivé povrchové úpravy zobrazují. Rozhodně přitom neplatí, že jeden štítek zvládne pouze jeden typ úpravy. Přesvědčte se, že kombinace úprav hliníkových 3D štítků se přizpůsobí všem vašim představám.

Pokud vás tento materiál nadchnul, určitě si přečtěte i náš článek ve webovém magazínu SIGNATURE, kde se této problematice více věnujeme a je možné zde kouknout i ukázky realizovaných zakázek.
Chci si přečíst víc.

 

Zpět do přehledu

I nadále jsme tu pro Vás

Aktuální situace kolem pandemie Covid-19 představuje pro firmy na celém světě velké výzvy. 
Jako firma, která si je vědoma své odpovědnosti, podnikáme pro naše zákazníky, všechny zaměstnance, jejich rodiny a veškerou veřejnost veškerá nutná opatření, abychom na všech našich pracovištích minimalizovali následky šíření viru.

Kromě toho usiluje skupina RATHGEBER maximálně o to, aby zachovala svou obchodní a výrobní činnost bez omezení.  Naše výrobní závody v Bystřici (Česko) a v Mindelheimu (Německo) jsou na situaci připraveny. Tedy své zakázky plníme, jako obvykle, spolehlivě.

Zajistíme Vám i nadále rychlou reakci, řešení i obvyklý servis. Vaši spolehliví kontaktní partneři z obchodního oddělení a zákaznického servisu, jsou Vám i nadále k dispozici telefonicky, video nebo audio konferencí, nebo mailem na známých kontaktních údajích. Vhodné vzorky a informace o produktech Vám můžeme zaslat kdykoliv.

Kdyby mělo dojít ke zpoždění nebo omezení dodávek, budeme Vás neprodleně informovat.

Přejeme Vám hodně zdraví!
Váš RATHGEBER tým

KONTAKT:


Pondělí až pátek: 7:00 - 15:30

Telefon: +420 565 555 299
Mail:     prodej@rathgeber.cz
 

Vaše kontaktní osoby