KONTAKT

Máte jakýkoli dotaz? Chcete si domluvit nezávaznou odbornou konzultaci? Kontaktujte nás.

+420 565 555 299
prodej@rathgeber.cz

Vaše kontaktní osoby

Kontaktní formulář
Zavřít

U hliníkových povrchů se otevírají nové možnosti

Rozmanité kartáčovací a brousící techniky umožňují bezvadné a individuální designy.

Podtrhněte mimořádnými a individuálními kartáčovanými strukturami hliníku jakost a jedinečnost svých produktů a upoutejte tak na sebe pozornost ve své branži. Pro úpravu povrchů můžete zvolit různé zušlechťovací technologie – mimo jiné individuálně utvářené kartáčované struktury, buď na celé ploše, nebo její části, speciální barvy, ražení, diamantový řez, mikrotisk nebo kombinaci s dalšími produkty RATHGEBER. Vyžádejte si vzorky.

Váš profit:

  • Individuální a komplexní kartáčované struktury 
  • Optické navýšení hodnoty  
  • Celoplošné/částečné kartáčování 

Vyžádejte si vzorky!

Možnosti povrchových úprav hliníkových štítků

Zveme Vás, abyste objevili bezpočet individuálních řešení značení pro marketing a techniku. Možnosti použití jsou tak všestranné jako Vaše kreativita. Nechte se při tom inspirovat úspěšnými vzory našich zákazníků. 

Těšíme se, že jako Váš poradce a partner úspěšně zrealizujeme Vaše nápady a plány.

V případě Vašich dotazů stačí jen jeden telefonát.

Připravíme Váš ideální vzorek!

Kartáčované struktury (např. kostkovaný vzor) pro hliníkové štítky  | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

Díky našemu nejnovějšímu vývoji v oblasti zušlechťování povrchu hliníku můžeme pro Vás stále vytvářet zcela nové varianty. Můžeme provádět více směrů kartáčování i jeho různé struktury, a to buď na celé ploše nebo její části.  Zušlechťujeme nejen štítky a emblémy, ale i velkoformátové a plošné hliníkové tabule o maximální velikosti 1000 mm x 620 mm. Nabízíme Vám řešení pro technickou i reklamní sféru, které Vám bude střiženo na míru. Profitujte z našich dlouholetých zkušeností.

Následující produkty jsou vhodné pro individuální kartáčované struktury

I nadále jsme tu pro Vás

Aktuální situace kolem pandemie Covid-19 představuje pro firmy na celém světě velké výzvy. 
Jako firma, která si je vědoma své odpovědnosti, podnikáme pro naše zákazníky, všechny zaměstnance, jejich rodiny a veškerou veřejnost veškerá nutná opatření, abychom na všech našich pracovištích minimalizovali následky šíření viru.

Kromě toho usiluje skupina RATHGEBER maximálně o to, aby zachovala svou obchodní a výrobní činnost bez omezení.  Naše výrobní závody v Bystřici (Česko) a v Mindelheimu (Německo) jsou na situaci připraveny. Tedy své zakázky plníme, jako obvykle, spolehlivě.

Zajistíme Vám i nadále rychlou reakci, řešení i obvyklý servis. Vaši spolehliví kontaktní partneři z obchodního oddělení a zákaznického servisu, jsou Vám i nadále k dispozici telefonicky, video nebo audio konferencí, nebo mailem na známých kontaktních údajích. Vhodné vzorky a informace o produktech Vám můžeme zaslat kdykoliv.

Kdyby mělo dojít ke zpoždění nebo omezení dodávek, budeme Vás neprodleně informovat.

Přejeme Vám hodně zdraví!
Váš RATHGEBER tým

KONTAKT:


Pondělí až pátek: 7:00 - 15:30

Telefon: +420 565 555 299
Mail:     prodej@rathgeber.cz
 

Vaše kontaktní osoby