KONTAKT

Máte jakýkoli dotaz? Chcete si domluvit nezávaznou odbornou konzultaci? Kontaktujte nás.

+420 565 555 222
prodej@rathgeber.cz

Váše online konzultace

Vaše kontaktní osoby

Kontaktní formulář

Zákaznický portál

 

Zavřít

16.10.17
RATHGEBER startuje s FLEXXLINE

Bystřice nad Pernštejnem 16.10.2017 – RATHGEBER - specialista na značení z Bystřice nad Pernštejnem - uvádí na trh nový produkt, který splňuje nejvyšší nároky na eleganci, dotek, odolnost a nezávadnost pro pokožku a životní prostředí. Emblémy FLEXXLINE svými nejjemnějšími konturami, jemnými strukturami povrchu a svítícími barvami upoutají pohled na textil všeho druhu, počínaje sportovními trikoty přes firemní oblečení až po automobilová sedadla, kufry nebo výrobky na podporu prodeje.

Nové emblémy z polyuretanu neobsahují PVC a mají certifikaci ISO.  Uchovávají si svůj tvar a barvu i po četných vypráních v pračce. Díky naší metodě  přenosu velmi rychle přilnou na nejrůznější textilní povrchy.

„Kromě našich řešení značení pro pevné povrchy,  nabízíme nyní pružný produkt, který je vhodný pro téměř všechny textilní aplikace“ vysvětluje Andreas Schrägle, který je ředitelem skupiny podniků RATHGEBER již ve třetí generaci. „Emblémy FLEXXLINE jsou nejen hodnotnější a odolnější než původní tiskové a nažehlovací motivy z PVC, ale jsou i nezávadné pro pokožku a životní prostředí. Jejich vzhled je modernější a jemnější než emblémy tvořené výšivkou a kromě toho jsou mnohem plošší a pružnější“.

Rozmanitá použití – nejen pro sport

Uplatnění najdete na technické a automobilové textilie, sportovní a fanouškovská trika, pracovní, veletržní oblečení nebo textilie pro podporu prodeje všeho druhu – oblasti použití emblémů FLEXXLINE jsou stejně tak rozmanité jako možnosti jejich  tvarování. Pružné emblémy upoutávají pohled dokonce i na nábytku. kobercích, kufrech, taškách a módních doplňcích i jako prémiové produkty se zřetelně odlišují od standardního zboží.

Trikoty s emblémy FLEXXLINE testuje již několik měsíců talentovaný dorost z fotbalové školy Grünwald a mnichovská mezinárodní Soccer Academy: „Loga nejenže vypadají skvěle ale jsou  i trvanlivá a zachovávají si svou barvu,“ raduje se šéf a trenér Kai Oswald. „Kromě toho neškrábají a nezatěžují životní prostředí“.

Nejvyšší přesnost – jednoduchá aplikace 

Přesně podle zadání zákazníka vystřihne RATHGEBER individuální tvary z pružného polyuretanového materiálu o tloušťce 0,5 až 0,7 mm. Nejjemnější struktury čáry a body zajišťují motivům jejich plastický  povrchový efekt. Pomocí nových technologií lze precizně a do detailu věrně realizovat i komplexní emblémy od minimální velikosti 5 mm až po maximální velikost 300 cm2. A nakonec RATHGEBER potiskne emblém barvami v požadovaných odstínech RAL, HKS nebo Pantone.

Připevňování hotových emblémů FLEXXLINE na textil je jednoduché: Při cca 140 až 150°C se emblémy FLEXXLINE středním tlakem shora přitlačí na textil po dobu cca 30 a 45 vteřin. Při tom se vrstva tavného lepidla neoddělitelně spojí s podkladovým materiálem. Během přitlačování chrání povrch emblému silikonová fólie.

Emblémy jsou podle ISO 105-C06 odolné vůči praní a podle ISO 6330 odolné vůči sušení.

O firmě RATHGEBER

Skupina firem RATHGEBER vyrábí již téměř 70 let a již ve třetí generaci reklamní a technická značení pro podniky z průmyslu, obchodu a služeb. Výjimečná je při tom šíře sortimentu a vysoká míra inovace. Zákazníci tak dostanou vše z jedné ruky. Kromě toho poskytuje RATHGEBER plošné a nezávazné odborné poradenství přímo na místě u zákazníka. RATHGEBER má výrobní závody v Německu a Česku, disponuje více než 9.000 m2 výrobní plochou, zaměstnává přes 300 pracovníků a je tak ve svém oboru jedničkou v Evropě. Další informace naleznete na webové stránce www.rathgeber.cz.