KONTAKT

Máte jakýkoli dotaz? Chcete si domluvit nezávaznou odbornou konzultaci? Kontaktujte nás.

+420 565 555 222
prodej@rathgeber.cz

Váše online konzultace

Vaše kontaktní osoby

Kontaktní formulář

Zákaznický portál

 

Zavřít

Bezpečnostní etikety: Když si váš výrobek zaslouží tu nejvyšší ochranu

Bezpečnostní etikety: Když si váš výrobek zaslouží tu nejvyšší ochranu

Při ochraně vašeho výrobku se spolehněte jedině na kvalitní štítek. V RATHGEBERU pro vás navrhneme a vyrobíme nejen vyladěný designový štítek, ale také bezpečnostní etiketu. Ta ochrání váš výrobek třeba před nežádoucí manipulací nebo paděláním. Podívejte se, jaké typy bezpečnostních etiket vyrábíme a jak bezpečnostní etikety vypadají.

Samolepicí bezpečnostní etikety: Kde se s nimi nejčastěji setkáte  

Bezpečnostní etikety nabízí celou řadu využití. Setkáte se s nimi napříč obory. Například na měřicích přístrojích, spotřební elektronice, alkoholu i potravinách. Bezpečnostní samolepky mají své využití také na různých typech listin, certifikátech nebo průkazech.

Dokážeme si ale poradit s jakýmkoli výrobkem. A tam, kde běžná etiketa nestačí, můžeme vyrobit třeba odolný hliníkový nebo nerezový štítek s raženým motivem, který sám o sobě zajištuje autenticitu výrobku a chrání proti padělání. Takto jsme vyráběli třeba štítky pro trampolíny nebo kiteboardy.

Naše bezpečnostní etikety zůstanou dokonale čitelné, i když jsou často vystavené přímému slunci nebo působení slané vody.

Na co se bezpečnostní etikety nejčastěji využívají:

·       Jako ochrana před nežádoucí manipulací nebo otevřením.

·       Zabezpečení proti padělání.

·       Jako označení země původu a kvality.

·       Garance typické vlastnosti výrobku.

·       Jako ochrana proti mechanickému poškození.

Jaké typy bezpečnostních etiket vyrábíme

Nabízíme různé typy provedení bezpečnostních etiket. Záleží jen na vašich preferencích a způsobu použití. S výběrem vhodné bezpečností etikety vám rádi pomůžeme.

1)      Systém RPS a VOID

Jedna z nejznámějších a nejčastěji používaných bezpečnostních etiket. S tímto systémem zabezpečení se setkáte všude tam, kde chcete zabránit nežádoucí manipulaci, poškození nebo násilnému otevření.
Jakmile dojde k pokusu bezpečnostní etiketu odlepit, na povrchu produktu zůstane viditelný nápis VOID.

 Pokud si vyberete bezpečnostní etiketu typu RPS, pak při odlepení zůstane na výrobku šachovnicový vzor. Jakýkoli pokus o odlepení a znovu přilepení způsobí, že se etiketa stane znovu nepoužitelnou.

2)      Systém RPK

Tento typ bezpečnostní etikety zamezuje především přepisu důležitých uvedených údajů. První možností ochrany je přelakování celé etikety, kterou však již nelze doplnit žádnými údaji. Druhou možností je dodatečné zapouzdření etikety do čirého ochranného laminátu.

3)      Systém RSZ

Tuhle bezpečnostní etiketu jen tak neodlepíte. A když už to zkusíte, začne se trhat na malé kousky. Typickým příkladem takové etikety je například dálniční známka.

Nevíte si rady, jaký typ bezpečnostní etikety je ten pravý pro váš výrobek? Kontaktujte nás a nechte si poradit od zkušeného obchodního zástupce. Všechny detaily a proces výroby s vámi rádi probereme na nezávazném setkání – osobně i online. Podívejte se na všechny důležité kontakty a domluvte si schůzku.

Bezpečnostní etiketu navrhneme přesně podle vašich požadavků

Už dávno neplatí, že bezpečnostní etiketa hyzdí vzhled výrobku. Kromě standardních vzorů dokážeme navrhnout bezpečnostní etiketu prakticky v jakémkoli designu.

Tak, aby co nejvíce ladila s logem vaší firmy, s použitou barevnou paletou i výsledným výrobkem. Umíme použít perforování, hologram nebo fluoreskující barvy, přidat třpytivost nebo reflexní barvy.

Manipulace s bezpečnostními etiketami je velmi snadná. Etikety jsou samolepicí a připravené rovnou k použití. Povrch výrobku, kam se chystáte etiketu nalepit, stačí jen důkladně vyčistit.

Pro ještě snazší manipulaci s bezpečnostními etiketami vám rádi poskytneme také přítlačné stěrky nebo další pomůcky pro přesné nelepení etikety.

Všechny naše bezpečnostní etikety jsou odolné proti kyselinám, louhům a alkoholům.

Ukázky našich zakázek

Bezpečnostní etiketa pro firmu Kärcher – etiketa je opatřena tzv. klapkou, která se přelepí přes dodatečně dopsané údaje a tím je bezpečně kryje.

Certifikační samolepka firmy Kummert – tuto samolepku nelze odlepit. Při pokusu o odlepení se trhá na malé kousky.

Certifikační značka pro technická zařízení – tenká etiketa se při snaze o odlepení trhá na malé kousky, není ji tedy možné přelepit na jiný produkt.

Bezpečnostní etiketa pro firmu OEBS – kontinuálně číslovaná etiketa zaručuje nepřenosnost a při pokusu o odlepení zanechá na povrchu viditelný šachovnicový vzor.

Zpět do přehledu