KONTAKT

Máte jakýkoli dotaz? Chcete si domluvit nezávaznou odbornou konzultaci? Kontaktujte nás.

+420 565 555 299
prodej@rathgeber.cz

Vaše kontaktní osoby

Kontaktní formulář
Poznámky

Na Vašem listu s poznámkami nejsou žádné produkty

Zavřít

15.02.18
RATHGEBER představuje na AMPER nová řešení značení

Bystřice nad Pernštejnem 15.02.2018 – Na největším veletrhu elektrotechniky v České a Slovenské republice se bude RATHGEBER, k.s. prezentovat jako inovativní partner působící na českém trhu téměř 25 let. Od 20. do 23. března 2018 budeme v pavilonu F, stánek 1.17, představovat novinky a trendy ve značení nejen pro rozvíjející se průmysl 4.0. Představíme nové trendy v 3D označování produktů, např. emblémy FLEXXLINE pro textilní povrchy a chytré etikety se zabudovanými transpondery NFC.

Chytrý odpad

IT firma z Prahy vkládá velké naděje do svého projektu „Smart City“. Použitím digitální techniky chce v budoucnu nabídnout městům efektivnější a ekologičtější postupy a občanům zlepšit kvalitu života, a to optimalizací dopravy a zásobováním energií. Pilířem projektu je inteligentní systém odpadového hospodářství, který byl od září 2016 zkušebně zaveden v Kolíně.

Jádrem systému je senzor a speciální etiketa, která se umísťuje na každou popelnici. Bateriemi poháněný přístroj nacházející se ve víku popelnice měří pomocí ultrazvuku stav náplně v popelnici a tento údaj automaticky posílá  do centrály. Na popelnici je navíc přilepena etiketa se zabudovaným NFC čipem a s vytisknutým QR kódem. Je to inteligentní produkt firmy smart-TEC.  Zaměstnanci města a popeláři tak mohou ve svém smartphonu zaevidovat stav náplně a umístění odpadních kontejnerů a tyto údaje předat do centrály. Když  popelnici vyprázdní, poznamenají to popeláři do speciální aplikace. 

„Naše nálepky mají tu výhodu, že jsou velmi levné, mají dlouhou životnost a jsou maximálně odolné proti poškození," říká Tomáš Kubíček, Business Development Manager u smart-Tec Česko. Tento podnik skupiny RATHGEBER navrhl a vyrábí tyto inteligentní etikety ve svém českém podniku v Bystřici. Již 15 let se podnik specializuje na individuálně vyvíjené etikety RFID a NFC.

FLEXXLINE – flexibilní emblémy na pracovních oděvech – a mnohem více

Emblémy a nápisy na pracovních oděvech musí splňovat vysoké nároky na estetiku, dotek a odolnost. Proto RATHGEBER vyvinul FLEXXLINE, produkt z polyuretanu (PU), který má oproti  výšivkám a PVC potiskům mnoho výhod.

„Emblémy FLEXXLINE jsou nejen luxusnější a odolnější než tradiční tiskové a nažehlovací motivy z PVC, nýbrž jsou i snesitelnější pro pokožku a životní prostředí“, vysvětluje Martin Uhrinec, obchodní  ředitel firmy RATHGEBER. „Jejich vzhled je modernější a jemnější než výšivky a navíc jsou plošší a poddajnější. Proto se perfektně hodí nejen pro pracovní oblečení.“

Jemnými strukturami povrchu, různými konturami či  svítícími barvami upoutávají emblémy FLEXXLINE pohled na pracovní oblečení a sportovní textilie všeho druhu.
Nové etikety z polyuretanu mají tloušťku jen 0,5 až 0,7 mm, svůj tvar a svou barvu si zachovávají i po mnoha vypráních v pračce. Díky nažehlovací metodě se emblémy spojí s nejrůznějšími textilními povrchy. Pomocí nových technologií může RATHGEBER precizně a detailně realizovat i komplexní emblémy od minimální velikosti 5 mm až do max. 300 cm2.  

O firmě RATHGEBER

Skupina firem RATHGEBER vyrábí již téměř 70 let a již ve třetí generaci reklamní a technická značení pro podniky z průmyslu, obchodu a služeb. Výjimečná je při tom šíře sortimentu a vysoká míra inovace. Zákazníci tak dostanou vše z jedné ruky. Kromě toho poskytuje RATHGEBER plošné a nezávazné odborné poradenství přímo na místě u zákazníka. RATHGEBER má výrobní závody v Německu a Česku, disponuje více než 9.000 m2 výrobní plochou, zaměstnává přes 300 pracovníků a je tak ve svém oboru jedničkou v Evropě. Další informace naleznete na webové stránce www.rathgeber.cz.

Zpět do přehledu

I nadále jsme tu pro Vás

Aktuální situace kolem pandemie Covid-19 představuje pro firmy na celém světě velké výzvy. 
Jako firma, která si je vědoma své odpovědnosti, podnikáme pro naše zákazníky, všechny zaměstnance, jejich rodiny a veškerou veřejnost veškerá nutná opatření, abychom na všech našich pracovištích minimalizovali následky šíření viru.

Kromě toho usiluje skupina RATHGEBER maximálně o to, aby zachovala svou obchodní a výrobní činnost bez omezení.  Naše výrobní závody v Bystřici (Česko) a v Mindelheimu (Německo) jsou na situaci připraveny. Tedy své zakázky plníme, jako obvykle, spolehlivě.

Zajistíme Vám i nadále rychlou reakci, řešení i obvyklý servis. Vaši spolehliví kontaktní partneři z obchodního oddělení a zákaznického servisu, jsou Vám i nadále k dispozici telefonicky, video nebo audio konferencí, nebo mailem na známých kontaktních údajích. Vhodné vzorky a informace o produktech Vám můžeme zaslat kdykoliv.

Kdyby mělo dojít ke zpoždění nebo omezení dodávek, budeme Vás neprodleně informovat.

Přejeme Vám hodně zdraví!
Váš RATHGEBER tým

KONTAKT:


Pondělí až pátek: 7:00 - 15:30

Telefon: +420 565 555 299
Mail:     prodej@rathgeber.cz
 

Vaše kontaktní osoby