KONTAKT

Máte jakýkoli dotaz? Chcete si domluvit nezávaznou odbornou konzultaci? Kontaktujte nás.

+420 565 555 299
prodej@rathgeber.cz

Vaše kontaktní osoby

Kontaktní formulář
Poznámky

Na Vašem listu s poznámkami nejsou žádné produkty

Zavřít

Nová tiskárna ve strojovém parku naší společnosti

Obnovili jsme tiskařský strojový park 

Nejen vozový park je nutno obnovovat. Pro tiskařskou společnost jako je RATHGEBER, je ovšem mnohem důležitější mít tiskařské stroje v absulutním pořádku a s parametry, splňující i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Na konci roku jsme pořídili novou digitální tiskárnu, která potiskne za hodinu plochu o velikosti single-tenisového hřšitě. Výhodou nové tiskárny švýcarské výroby High-End UV Inkjet system je totiž nejen preciznost, ale také rychlost. Jedná se o vysoce efektivní stroj, který při formátu tiskového stolu cca 2 x 2,5 m dokáže maximum dosáhnout rychlosti tisku až 180 m2 za hodinu.

Více informací o novém stroji vám prozradíme v rozhovoru s panem jednatelem, Ing. Karlem Lipovským v našem internetovém magazíně SIGNATURE

Zpět do přehledu

I nadále jsme tu pro Vás

Aktuální situace kolem pandemie Covid-19 představuje pro firmy na celém světě velké výzvy. 
Jako firma, která si je vědoma své odpovědnosti, podnikáme pro naše zákazníky, všechny zaměstnance, jejich rodiny a veškerou veřejnost veškerá nutná opatření, abychom na všech našich pracovištích minimalizovali následky šíření viru.

Kromě toho usiluje skupina RATHGEBER maximálně o to, aby zachovala svou obchodní a výrobní činnost bez omezení.  Naše výrobní závody v Bystřici (Česko) a v Mindelheimu (Německo) jsou na situaci připraveny. Tedy své zakázky plníme, jako obvykle, spolehlivě.

Zajistíme Vám i nadále rychlou reakci, řešení i obvyklý servis. Vaši spolehliví kontaktní partneři z obchodního oddělení a zákaznického servisu, jsou Vám i nadále k dispozici telefonicky, video nebo audio konferencí, nebo mailem na známých kontaktních údajích. Vhodné vzorky a informace o produktech Vám můžeme zaslat kdykoliv.

Kdyby mělo dojít ke zpoždění nebo omezení dodávek, budeme Vás neprodleně informovat.

Přejeme Vám hodně zdraví!
Váš RATHGEBER tým

KONTAKT:


Pondělí až pátek: 7:00 - 15:30

Telefon: +420 565 555 299
Mail:     prodej@rathgeber.cz
 

Vaše kontaktní osoby