KONTAKT

Máte jakýkoli dotaz? Chcete si domluvit nezávaznou odbornou konzultaci? Kontaktujte nás.

+420 565 555 299
prodej@rathgeber.cz

Vaše kontaktní osoby

Kontaktní formulář
Zavřít

RATHGEBER Média

Mediatéka RATHGEBER - fotografie, obrázky a videa | © RATHGEBER GmbH & Co. KG

Obrazový materiál k stažení

Právní upozornění:

Všechny soubory jsou chráněné autorským právem. RATHGEBER je výhradním vlastníkem veškerých uživatelských práv na obrazové soubory zobrazené v sekci "Obrazový materiál ke stažení". Použití souborů se smí uskutečnit pouze a jedině v povoleném rozsahu a s odkazem na zdroj vyobrazení "RATHGEBER GmbH Co. KG". Obrázky se smí používat výlučně pro tiskové účely zpravodajství. Použití pro reklamu, marketing nebo jiná forma obchodního použití je zakázána. Pokud zamýšlíte použít soubory jinak, je třeba požádat o svolení firmu RATHGEBER GmbH Co. KG předem. 

Vedení firmy

Ing. Karel Lipovský

Jednatel firmy

Logo RATHGEBER, k.s. 

Naše videa

I nadále jsme tu pro Vás

Aktuální situace kolem pandemie Covid-19 představuje pro firmy na celém světě velké výzvy. 
Jako firma, která si je vědoma své odpovědnosti, podnikáme pro naše zákazníky, všechny zaměstnance, jejich rodiny a veškerou veřejnost veškerá nutná opatření, abychom na všech našich pracovištích minimalizovali následky šíření viru.

Kromě toho usiluje skupina RATHGEBER maximálně o to, aby zachovala svou obchodní a výrobní činnost bez omezení.  Naše výrobní závody v Bystřici (Česko) a v Mindelheimu (Německo) jsou na situaci připraveny. Tedy své zakázky plníme, jako obvykle, spolehlivě.

Zajistíme Vám i nadále rychlou reakci, řešení i obvyklý servis. Vaši spolehliví kontaktní partneři z obchodního oddělení a zákaznického servisu, jsou Vám i nadále k dispozici telefonicky, video nebo audio konferencí, nebo mailem na známých kontaktních údajích. Vhodné vzorky a informace o produktech Vám můžeme zaslat kdykoliv.

Kdyby mělo dojít ke zpoždění nebo omezení dodávek, budeme Vás neprodleně informovat.

Přejeme Vám hodně zdraví!
Váš RATHGEBER tým

KONTAKT:


Pondělí až pátek: 7:00 - 15:30

Telefon: +420 565 555 299
Mail:     prodej@rathgeber.cz
 

Vaše kontaktní osoby