KONTAKT

Máte jakýkoli dotaz? Chcete si domluvit nezávaznou odbornou konzultaci? Kontaktujte nás.

+420 565 555 299
prodej@rathgeber.cz

Vaše kontaktní osoby

Kontaktní formulář
Poznámky

Na Vašem listu s poznámkami nejsou žádné produkty

Zavřít

Mediathek RATHGEBER

Bude nás těšit, když náš obrazový materiál využijete pro Vaše zpravodajství. Vezměte prosíme na vědomí naše právní upozornění na konci stránky.

Obrazový materiál k přenesení

Vedení podniku

Corporate Identity

Standortbilder

Vybrané fotografie produktů

ROYALPLAST®

CHROMOTION®

FINOCHROM®

FLEXXLINE

Aluminiumschilder 3D

Acrylschilder

Vybrané produkty v aplikacích zákazníků

Videomateriál

Právní upozornění:

Všechny obrázky jsou chráněny autorským právem. RATHGEBER je vlastníkem veškerých uživatelských práv k obrazovým souborům zobrazeným v části nahrávání. Obrazové soubory se smějí používat pouze a jedině ve zde schváleném rozsahu a s odkazem na obrazový zdroj „RATHGEBER GmbH & Co. KG“. Obrázky se smějí využívat výlučně pro tiskové účely zpravodajství. Použití pro reklamu, marketing nebo jinou komerční formu využití je zakázáno. V případě se by se uvažovalo o jiném použití, musí se předem vyžádat svolení  RATHGEBER GmbH & Co. KG.

Děkujeme!

I nadále jsme tu pro Vás

Aktuální situace kolem pandemie Covid-19 představuje pro firmy na celém světě velké výzvy. 
Jako firma, která si je vědoma své odpovědnosti, podnikáme pro naše zákazníky, všechny zaměstnance, jejich rodiny a veškerou veřejnost veškerá nutná opatření, abychom na všech našich pracovištích minimalizovali následky šíření viru.

Kromě toho usiluje skupina RATHGEBER maximálně o to, aby zachovala svou obchodní a výrobní činnost bez omezení.  Naše výrobní závody v Bystřici (Česko) a v Mindelheimu (Německo) jsou na situaci připraveny. Tedy své zakázky plníme, jako obvykle, spolehlivě.

Zajistíme Vám i nadále rychlou reakci, řešení i obvyklý servis. Vaši spolehliví kontaktní partneři z obchodního oddělení a zákaznického servisu, jsou Vám i nadále k dispozici telefonicky, video nebo audio konferencí, nebo mailem na známých kontaktních údajích. Vhodné vzorky a informace o produktech Vám můžeme zaslat kdykoliv.

Kdyby mělo dojít ke zpoždění nebo omezení dodávek, budeme Vás neprodleně informovat.

Přejeme Vám hodně zdraví!
Váš RATHGEBER tým

KONTAKT:


Pondělí až pátek: 7:00 - 15:30

Telefon: +420 565 555 299
Mail:     prodej@rathgeber.cz
 

Vaše kontaktní osoby